ОПП “Мультимедійні видавничо-поліграфічні технології” – Кафедра поліграфічних медійних технологій та паковань

ОПП “Мультимедійні видавничо-поліграфічні технології”

.      Навчальний план підготовки фахівця передбачає вивчення дисциплін, пов’язаних з професійним опрацюванням текстової та графічної (образної) інформації, аудіо та відео інформації, анімації, дизайном, конструюванням, проектуванням та 3D моделювання паковань.

.      Набуті знання і вміння в подальшому дозволяють всі ці мультимедійні складові поєднувати між собою та створювати WEB-сайти, електронні видання, інтерактивну рекламу, книжку, журнал та паковання.

.      Серед друкованих видань – книги, газети, журнали, рекламні продукти, етикетки, паковання; серед електронних – електронні книги, інтерактивні мультимедійні видання для публікації на цифрових носіях і мобільних пристроях тощо; мультимедійні інформаційні продукти – це рекламні комплекси для публікації на телебаченні і в Internet тощо.

.      Випускники підготовлені для роботи у видавництвах, поліграфічних підприємствах, видавничо-поліграфічних комплексах, рекламних агенціях, інших виробничих об’єднаннях з виготовлення друкованих, електронних, мультимедійних та комбінованих видань, паковань.