ОПП “Поліграфічні медійні технології” – Кафедра поліграфічних медійних технологій та паковань

ОПП “Поліграфічні медійні технології”

.      Поліграфічні медійні технології знаходяться в постійній динаміці розвитку та самовдосконалення і на деяких видах продукції переходять в мистецький витвір, демонструючи майстерність виконання. Це галузь в якій дешеві одноденні видання можуть стикуватися з виданнями мистецького виконання. І в першому і в другому випадку одне із завдань яке вирішує поліграфіст — якість та майстерність виготовлення продукції на яку чекає сучасний споживач.

.      Робота в галузі друкарства належить до найпотрібніших, найпрестижніших і високооплачуваних у сучасному суспільстві. Адже надруковані речі оточують нас завжди, скрізь і всюди. Починаючи від бланка свідоцтва про народження і першої дитячої книжки, це також: журнали і газети, гроші і документи, рекламні банери і зображення на виробах і т. д.

.      Навчальний план підготовки фахівця передбачає вивчення дисциплін технологічного спрямування, які дозволяють набути знання і вміння в друкарських процесах для виготовлення видавничої і невидавничої продукції, рекламної продукції.

 

.  

.      Випускники підготовлені для роботи на підприємствах поліграфічної, пакувальної та інших галузей промисловості, а також у видавництвах, рекламних агенціях, дизайн-студіях, науково-дослідних та проектно-конструкторських організаціях, в комерційних та приватних фірмах, діяльність яких пов’язана з виготовленням поліграфічної та пакувальної продукції.

.      Вони обіймають посади інженерів-технологів, інженерів лабораторій, майстрів дільниць, начальників дільниць, молодших наукових співробітників, наукових співробітників, головних технологів, а також адаптовані до таких видів професійної діяльності, як WEB-майстер електронних видань, експерт з поліграфічних матеріалів, менеджер, маркетолог, інженер з охорони праці, інженер з метрології та стандартизації.