Зацерковна Роксоляна Станіславівна — доцент, кандидат технічних наук – Кафедра поліграфічних медійних технологій та паковань

Зацерковна Роксоляна Станіславівна — доцент, кандидат технічних наук

Написати викладачу

E-mail: zatserkovna.r@gmail.com

telegram:@zatserkovna_roksoliana

Автор та співавтор понад 100 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі 1 монографія, 1 навчальний посібник, 5 патентів на корисні моделі. Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів з проблем поліграфічного та пакувального виробництва, вищої освіти тощо.

Коло наукових інтересів – технології виготовлення паковань, книжкової та рекламної продукції, логістика в поліграфічному та пакувальному виробництві.

В період з 1 жовтня 2018 року по 1 листопада 2018 року проходила стажування на ПП “Диз-Арт” де ознайомилася з сучасними технологічними процесами виготовлення пакувальної продукції з картону та гофрокартону.
У листопаді 2018 року проходила наукове стажування для освітян «Академічна доброчесність», організоване Університетом Кардинала Стефана Вишинського (UKSW) спільно з Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та Фундацією ADD з метою підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній та науковій сфері між Україною та Польщею (м. Варшава, Польща) – сертифікат WP-24/02 від 16.11.2018).

ORCID: 0000-0003-1011-053X

Інформація в процесі наповнення 2…
Інформація в процесі наповнення 3…