Міжнародна співпраця – Кафедра поліграфічних медійних технологій та паковань

Міжнародна співпраця

.     Професорсько-викладацький склад кафедри ПМТП підтримує творчі контакти з Варшавською політехнікою (заклад механіки і поліграфії), Лодзькою політехнікою (інститут папірництва і поліграфії), Білоруського технологічного університету (кафедра поліграфії), Каунаського технологічного університету (кафедра графічних комунікацій та інженерії — Меморандум порозуміння ), Пекінського інституту графічних комунікацій та іншими навчальними та науковими організаціями Білорусії, Литви, Польщі, Німеччини та Словенії.

.     На кафедрі ведуться міжнародні наукові дослідження. Викладачі кафедри приймали активну участь у виконанні українсько-китайського проекту „Розробка методів і технологій контролю якості друкованої та пакувальної продукції”, спільного українсько-литовського проекту “Розробка нових технологій і поліграфічних матеріалів для виготовлення друкованої продукції, оцінка її якості, стандартизація і ідентифікація” та спільного українсько-словенського проекту „Дослідження технологій нанесення шрифту Брайля та створення програмно-апаратного забезпечення для оцінки якості його відтворення”.

.     Викладачі кафедри постійно підвищують свій науковий і професійний рівень. Асистент, к.т.н. Савченко О.М. – проходила стажування у Каунаському технологічному університеті (Литва), професор, д.т.н. Гавенко С.Ф., доценти, к.т.н. Мартинюк М.С. та Конюхова І.І. стажувались в Print-Media Academy Heidelberg (Німеччина).

 

Зустріч завідувача кафедри ПМТП Гавенко С.Ф. і проректора з наукової роботи УАД Маїка В.З. із завідувчем кафери графічних комунікацій Е.Кібіркштісом в Каунаському технологічному університеті (Литва)

Директор Інституту друкарських і пакувальних технологій Венсай Ху і професор Ксіахуі Хі у Львові

Делегація УАД в лабораторії Пекінського інституту графічних комунікацій

Делегація УАД на конференції в інституті графічних комунікацій (Китай)