Поставте ваш успіх за пріоритет! Обирайте УАД – обирайте майбутнє! – Кафедра поліграфічних медійних технологій та паковань

Поставте ваш успіх за пріоритет! Обирайте УАД – обирайте майбутнє!

.      Поліграфія відіграє важливу роль у формуванні і розвитку інформаційної політики нашої держави. Тепер дуже відповідальний для держави час, коли держава, оцінивши масштаби і місце інформаційної, в тому числі, видавничо-поліграфічної сфери в суспільному процесі, намагається допомогти зайняти їй належне місце, вивести на нові шляхи розвитку та вдосконалення цій справі мають прислужитися постійні зусилля Уряду, його законодавчі ініціативи, практичні підходи спрямовані на підтримку та координацію програм щодо залучення інвестицій, впровадження нових технологій, розвитку інформаційної інфраструктури в регіонах та областях.

.      Робота в галузі друкарства належить до найпотрібніших, найпрестижніших і високооплачуваних у сучасному суспільстві. Адже надруковані речі оточують нас завжди, скрізь і всюди. Починаючи від бланка свідоцтва про народження і першої дитячої книжки, це також: журнали і газети, гроші і документи, рекламні банери і зображення на виробах і т. д.

.      Левову частку друкарської продукції складають пакувальні та рекламні засоби, що застосовуються у харчовій та інших галузях промисловості. Адже всі ці паперові і пластикові коробки і пакети для фасування продукції формуються на поліграфічних підприємствах.
До поліграфічної сфери належить також широкий клас комп’ютерних принтерів та цифрових друкарських машин, обсяг застосування яких практично безмежний. До речі, зараз тут відбувається дуже цікавий, майже фантастичний прорив – з’явилися 3D-принтери – пристрої для пошарового створення фізичного об’єкта за цифровою 3D-моделлю.

.      Отже, друкарська і пакувальна справа охоплює широкий масив мас-медіа, активно співпрацює з усіма галузями людської діяльності, перспективна і динамічна в розвитку. Підприємства галузі – успішні новітні інформаційні комплекси, працювати в яких цікаво і матеріально привабливо. Вони наповнені сучасною вітчизняною і зарубіжною технікою, яка постійно оновлюється, а їх кількість, не дивлячись на кризові явища, постійно зростає.