ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ !!! – Кафедра поліграфічних медійних технологій та паковань

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ !!!

Шановний абітурієнте!

.          А чи знаєш Ти, що сучасний фахівець обов’язково повинен вміти працювати з різноманітними комп’ютерними програмами? А чи знаєш Ти, як виготовляють книги, журнали, рекламні буклети, паковання.

.          В УАД на факультеті ВПІТ є кафедра поліграфічних медійних технологій і паковань, яка займається підготовкою бакалаврів і магістрів, які вміють використовувати сучасні комп’ютерні програми для проектування дизайну та розробки конструкцій видань і паковань, їх друкування, оздоблення та захисту від підробки сучасними поліграфічними технологіями.

.          Напевно Ти, неодноразово у житті читав цікаву книгу чи журнал, милувався рекламною листівкою чи оздобленою поштівкою, отримував бажані подарунки в елітних пакованнях чи сам упаковував подарунки? І напевно Ти, неодноразово мав справу з цінними паперами (банкнотами, сертифікатами, посвідченнями тощо). А чи знаєш Ти, як їх виготовляють? Які сучасні програми, нанотехнології, голограми застосовують для їх ідентифікації, маркування та захисту? А чи задумувався Ти, як наносяться кольорові зображення на твої футболки, наплічники, меблі, посуд? Це все виконується фахівцями з використанням сучасних поліграфічних технологій.

.          Ти думаєш… є електронні видання, навіщо друковані паперові? Так, але кожен електронний носій також повинен мати маркування, оздоблення, захист виконаний сучасним цифровим друком. І це теж поліграфія. Крім цього, будь-який товар, куплений в магазині чи замовлений по Інтернету, ти отримуєш в запакованому вигляді. Отже, паковання — це невід’ємний атрибут нашого життя.

.          У результаті навчання за спеціалізаціями:

«ПОЛІГРАФІЧНІ МЕДІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»
та
«КОМП’ЮТЕРИЗОВАНІ ПОЛІГРАФІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ВИГОТОВЛЕННЯ ПАКОВАНЬ»

Ти зможеш працювати і займати керівні посади у видавництвах, на підприємствах поліграфічної та пакувальної галузі, фірмах, зв’язаних з рекламним бізнесом та Інтернет-виданнями, займатись дизайном та конструюванням книг, газет, журналів та інших друкованих видань і паковань.

.          Знання, які Ти отримаєш у нас, дозволять Тобі створити свою власну фірму, стати цінним і незамінним фахівцем на різноманітних підприємствах поліграфічної та пакувальної галузі.

.          Ми запрошуємо Тебе до нашої великої сім’ї поліграфістів і пакувальників.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *