Конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів УАД – Кафедра поліграфічних медійних технологій та паковань

Конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів УАД

16 лютого 2021 року відбулося засідання підсекції ПОЛІГРАФІЧНИХ МЕДІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПАКОВАНЬ наукової онлайн-конференції професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів УАД, де було заслухано і обговорено близько 20 наукових повідомлень і доповідей, які підготували викладачі та аспіранти кафедри. Наукову конференцію з вступним словом відкрила завідувач кафедри поліграфічних медійних технологій професор, доктор технічних наук Гавенко Світлана Федорівна.
Доповідачі висвітлили питання сучасного стану поліграфічної та пакувальної галузей, зокрема розглянули перспективи використання сучасних posматеріалів, фарб з магнітними властивостями для захисту поліграфічної та пакувальної продукції, вплив люмінесценцентних індикаторів на якість відбитків та ефективність реклами, технологічні особливості фольгування тощо.
Результати конференції сприяють підвищенню якості підготовки фахівців, впровадженню новітніх технологій, прискоренню науково-технічного прогресу та ефективності роботи поліграфічної галузі.
Конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників і аспірантів УАД

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *